Lancôme Eau Micellaire Douceur Make-up remover
Snelle alles in 1 reiniging voor gezicht, ogen en lippen. Een transparante reiniging die de huid ... Meer informatie
EEN GRATIS POUCH VOOR JOU
Ontvang een gratis pouch bij aankoop van geselecteerde limited edition holiday sets, de Adventskalender of de Beauty Box. ⓘ
SHOP NU
HALLOWEEN BEAUTY TREATS
Ontvang een gratis make-upkwast, hoofdband en mini mascara bij een besteding vanaf €99. ⓘ
SHOP NU
Black Friday: Exclusieve Early Access
Tot 40% korting op jouw Black Friday-favorieten! Schrijf je nu in voor vroege toegang tot de avant-première ⓘ
SHOP NUSnelle alles in 1 reiniging voor gezicht, ogen en lippen.
Een transparante reiniging die de huid op milde wijze ontdoet van afvalstoffen en onzuiverheden. Deze micellaire technologie, gebruikt door visagisten, zorgt voor perfecte reiniging.
De buitengewoon milde samenstelling is zelfs geschikt voor het verwijderen van oog-make-up en lipstick.
*Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten van de producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst van ingrediënten, om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik.